Document Actions
logo museo napolibeniculturali
Document Actions

Ekspozita në Tiranë

by kislamaj Për herë të fundit modifikuar 2008-11-02 19:07

Ekspozitë e zhvilluar në Galerinë Kombëtare të Arteve, Tiranë

What
When 2008-04-10 09:00 to
2008-04-28 09:00
Where Galeria Kombetare e Arteve , Bulevardi  'Deshmoret e Kombit', Tirane
Add event to calendar vCal
iCal

Eshtë celur në Galerinë  Kombëtare të Arteve Tiranë nga Dt. 10 – 28.04.2008 një ekspozite dhe është promovuar Manuali i Restaurimit të Ikonave.

« Janar 2018 »
Di Mo Ma En Fr Sh
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
 

Comunità Europea Interreg Italia-Albania Regione Puglia Ministria e turizmit, kultures, rinise dhe sporteve Direzione Regionale per i Beni Culturali e Paesaggistici della Puglia Tecnopolis Novus Ortus

This site conforms to the following standards:

Section 508 WCAG
Valid XHTML Valid CSS
E përdorshme në çfarë browseri